«اِعْلَمْ اَنَّهُ لاوَرَعَ اَنْفَعُ مِنْ تَجَنُّبِ مَحَارِمِ اللهِ وَ الْکَفِّ عَنْ اَذَی الْمُؤْمِنِ»   هیچ خویشتنداریای سودمندتر از دوری  از حرام و پرهیز از آزار مؤمنان نیست.  (فقه الرضا علیهالسلام / ص356)

ستون چپ صفحه 3 شماره 1103

عزای رسانه‌های ضدایران از خوشحالی ملت ایران
علی بهادری جهرمی، در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: پس از ناکامی در کارشکنی‌ها علیه تیم ملی، این دو روز، رسانه‌های ضد ایران از خوشحالی مردم ایران، عزا گرفته‌اند!
نمایشی واقعی از صف آرایی ایران دوستان واقعی و ایران ستیزان خارج نشین که با شادمانی ملی پس از یک بُرد دلچسب فوتبالی، عیان شد و با صد خروار خاک، مخفی شدنی نیست.
واکنش یک فعال رسانه‌ای در آمریکا درباره جشن و پیروزی ایرانیان
یک فعال رسانه‌ای در آمریکا نوشت: ایرانیان! شیاطینی وجود دارند که دوست ندارند شما پیروزیتان را جشن بگیرید، پیروزی که به یاری خدا و پشتیبانی مردم و رهبرتان بوده!
مسیح علینژاد، مامور دیوانه سازمان سیا و ایالات متحده، مخالف پیروزی عزت مندانه شما بر همه کشورهای فاسدی است که می‌خواهند شما شکست بخورید.
اذعان صهیونیست‌ها به بیزاری جهان عرب از اسرائیل
نشریه «یدیعوت آحارونوت» رژیم صهیونیستی در صفحه نخست امروز خود، با تیتر «جام جهانی نفرت» نوشت: خیابان‌های اینجا در دوحه، برای ما اسرائیلی‌ها بسیار خطرناک است. اسرائیلی‌ها در محاصره دشمن قرار دارند و در هر گوشه‌ای، همواره در معرض تهدید هستند.»

تیم توهین‌کننده باید
محروم شود
هدی خانعلی‌زاده، تحلیلگر سیاسی طی توئیتی نوشت: طبق بند 13 اساسنامه فیفا، هر فرد یا نهادی که به هویت و نشانه‌های ملی و دینی یک کشور عضو این فدراسیون تعرض کند، حداقل از انجام 10 بازی محروم خواهد شد.
طبق این بند اساسنامه فیفا، تیم فوتبال آمریکا، باید از جام جهانی قطر اخراج شود.

«زن، زندگی، آزادی»
در فرانسه
به گزارش مشرق، یک فعال رسانه‌ای طی توئیتی نوشت: امانوئل مکرون: «#زنان بیشتر و بیشتری از#ترس اینکه مورد #تعرض قرار گیرند، دیگر جرأت سوار شدن به وسایل نقلیه عمومی را ندارند. ما قصد داریم حضور #پلیس در حمل و نقل را دو برابر کنیم، به ویژه در زمان‌هایی که حملات، بیشتر مشاهده می‌شود.»

چه کسانی جگر بسیجی نداشتند!
کاربری دیگری نوشت: تصور کنین اگر مسئولین کشور ما، در این سالهای گذشته، جیگر این بسیجی و تدبیر سوار شدن برگردن دشمن رو داشتن، چی میشد؟

تجربه های سلبریتی های
زمان شاه!!!
زن زندگی آزادی به طعم سینمای شاه
عالیه سادات یکی از کاربران فضای مجازی نوشت: واقعا سلبریت های ما در این هنر دنبال چه نوع آزادی هستند؟ایا بدون اینکه جسم خود را در اختیار کارگردان قرار دهند، نتوانستند به فرش های قرمز و بهترین جوایز برسند؟ آیا با همین چارچوب های جمهوری اسلامی نتوانستند تبدیل به چهره های جهانی شوند؟ آیا این چارچوب ها مانع کسب شهرت آن ها شد؟ ️شما کدام را به آزادی نزدیک تر
می‌بينيد ؟

1110-8
1110-7
1110-6
1110-5
1110-4
1110-3
1110-2
1110